Sylwia Grzeszczak powraca i ujawnia “Prawdę o nas”

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 15 kwietnia, 2021

Z okazji swoich 32 urodzin Sylwia Grzeszczak zaprezentowała swój najnowszy singiel „Prawda o nas”, który zapowiada czwarty, solowy album artystki. Utwór dostępny jest już na Spotify i innych muzycznych serwisach streamingowych.

Jedna z największych polskich gwiazd muzyki pop powróciła po dłuższej przerwie prezentując 9 kwietnia br. swój najnowszy utwór. Popowa, rytmiczna i zabarwiona melancholią piosenka opowiada o tym, iż życie pisze różne scenariusze, a między ludźmi nie zawsze wszystko pięknie się układa. Melodia zrodziła się w głowie artystki ponad rok temu, podczas podróży po Europie.

Na wideoklipie zobaczyć można prywatne nagrania z telefonu Sylwii. Niepublikowane nigdy wcześniej filmy ukazują polską wokalistkę w jej najbardziej naturalnym, niewyreżyserowanym otoczeniu – w domu, przed koncertami, w podróży czy na łonie przyrody. Dzieląc się scenami ze swego życia, artystka daje fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy.

Urodzona 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów: Sen o przyszłości (2011), Komponując siebie (2013) i Tamta dziewczyna (2016) zyskały statusy multiplatynowych płyt.

Autorka: Katarzyna Wakuła
Opublikowano: 15.04.2021

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *