Dobry nastrój gwarantowany? Posłuchaj nowego singla Eagle-Eye Cherry’ego

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 25 maja, 2021

Eagle-Eye Cherry, szwedzki artysta znany w Europie m.in. za sprawą przeboju „Save Tonight”, zaprezentował 21 maja 2021 roku swój nowy singiel – „I Like It”.

Również w tym utworze basowe dźwięki gitary w połączeniu z przejrzystym głosem brzmią potężnie i bezpretensjonalnie. W piosence “I Like It” Eagle-Eye Cherry powraca wspomnieniami do swojego dzieciństwa i przyjaciół, z którymi często imprezował. Artysta uczynił tematem utworu moment przebudzenia po upojnej nocy, kiedy nie do końca pamięta się zdarzenia sprzed kilku godzin. To jednak nie ma większego znaczenia – liczy się to, że się wstaje i idzie się dalej.

Nie ma żadnych konsekwencji. Pisałem piosenki o konsekwencjach, ale nie o to w tym wszystkim chodzi – mówi ze śmiechem Eagle-Eye Cherry.

Niepowtarzalna osobowość Eagle-Eye Cherry jest nieodzowną częścią światowej sceny pop: jego klasyczny utwór „Save Tonight” z 2014 roku osiągnął 6. miejsce na liście przebojów US Billboard. W roku jego pojawienia się był to najczęściej odtwarzany utwór w amerykańskim radiu. Piosenka została cztery odtworzone miliony razy w radiu i wysłuchane 326 milionów razy w Spotify. Ostatni singiel „Streets of You” z 2019 roku był nadawany przez ponad 60 stacji, m.in. w Japonii, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Francji, krajach skandynawskich i Hiszpanii i Beneluksu.

„I Like It” to preludium do jego kolejnego albumu, który ukaże się na początku 2022 roku.

Artysta: Eagle-Eye Cherry
Premiera: „I Like It“ (singiel), 21 maja 2021

(Redakcja)
Opublikowano: 25.05.2021

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *