Gwiazdy na premierze najnowszego filmu Patryka Vegi

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 6 września, 2020

1 września był w tym roku nie tylko powrotem do szkół, ale też do kin. Po półrocznej przerwie warszawski multipleks Multikino Złote Tarasy zainaugurował ponowne otwarcie tytułem, który z pewnością pomoże przyciągnąć widzów do kinowych sal. „Pętla” to najnowszy film kontrowersyjnego i ostatnio coraz rzadziej cenionego przez krytyków Patryka Vegi.

Tym razem produkcja polskiego reżysera w bezkompromisowy sposób przedstawia zdarzenia, które dały początek tzw. aferze podkarpackiej. Scenariusz oparty jest na prawdziwych relacjach osób, które uczestniczyły w tych wydarzeniach.

W wieczór uroczystej premiery filmu na czerwonym dywanie obok Vegi pojawili się odtwórcy głównych ról: Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, bracia Marcin i Maciej Zacharzewscy, Aleksandra Nowicka, Dagmara Kaźmierska, Henryk Talar, Tomasz Dedek, Rafał Cieszyński oraz Krystian Hołdak. Nie mogło też zabraknąć osób, których historie stały się przyczynkiem do powstania scenariusza – Daniela Śnieżka – oficera CBŚP, którego losy zainspirowały twórców „Pętla” oraz braci Aleks i Żenia– właścicieli sieci nocnych klubów.

Fotoreporterom pozowali również znani przedstawiciele polskiego show-biznesu. Uroczystość poprowadził Filip Chajzer. Czy „Pętla” dorównuje swym rozmachem i poziomem realizacji dawnym, najlepszym filmom Vegi?

 

Zobacz fotorelację z premiery filmu „Pętla”, 1.09.2020:

Opublikowano: 5.09.2020
(kw)

Data: 04.09.2020 - 31.12.2020
Lokalizacja:Złota 59, 00-120 Warszawa


How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *