Będzie się tańczyć! – Ramon Roselly wydaje platynową wersję albumu „Głos serca” (Herzenssache)

Opublikowano 6.10.2020
(kw)

Osiągnął to, co udało się niewielu. Odkąd wiosną br. objawił się jako promienny zwycięzca telewizyjnego programu „DSDS” (“Szukamy Supergwiazdy”) 26-letni Ramon Roselly stał się najpopularniejszym piosenkarzem pop w Niemczech. Po krótkim czasie jego debiutancki album „Herzenssache” (“Głos serca”) oblał się złotem i trafił na 2. miejsce niemieckich i 1. austriackich list przebojów. W październiku 2020 roku album z sześcioma ekskluzywnymi utworami bonusowymi ukaże się w wersji platynowej.

Przedsmakiem nowego krążka jest mający swoją premierę 2 października singiel „Unendlich“ (patrz klip powyżej). Piosenka jest porywającą deklaracją miłości, w której wykonawca prezentuje się ze swojej najbardziej namiętnej strony. Ramon łączy gorące rytmy flamenco z nowoczesnymi bitami, chwytliwą popową melodią i swoim głosem. Efekt może być tylko jeden: przy tym utworze będzie się tańczyć!

Ramon Roselly, „Herzenssache“ (Platin Edition), 2020
Ramon Roselly, „Herzenssache“ (platynowa edycja), 2020

Platynowa edycja albumu „Herzenssache” zawiera w sumie siedem bonusowych utworów, w tym piosenkę wykonaną przez duet Floriana Silbereisena pt. „Mandy”, będący piękną wersję światowego hitu Karela Gotta. Krążek ukaże się 16 października 2020 nakładem Electrola / Universal Music.

Ramon Rosel przywraca międzypokoleniowy, tradycyjny gatunek, aby zinterpretować go w świeży, nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy sposób. Z sentymentalnym wyczuciem stylu łączy rozpoznawalną barwę z charyzmatyczną aurą stworzyć współczesną, autentyczną wersję znanych szlagierów.

Album dostępny jest w cenie 19,99 Euro m.in. tutaj.

Wykonawca: Ramon Roselly
Premiera: „Unendlich“ (clip) – 02.10.20, album „Herzenssache“ (platynowa edycja) – 16.10.20 (Album)
Producent: Electrola

(Kawatv)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *