Będzie się tańczyć! – Ramon Roselly wydaje platynową wersję albumu „Głos serca” (Herzenssache)

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 6 października, 2020

Opublikowano 6.10.2020
(kw)

Osiągnął to, co udało się niewielu. Odkąd wiosną br. objawił się jako promienny zwycięzca telewizyjnego programu „DSDS” (“Szukamy Supergwiazdy”) 26-letni Ramon Roselly stał się najpopularniejszym piosenkarzem pop w Niemczech. Po krótkim czasie jego debiutancki album „Herzenssache” (“Głos serca”) oblał się złotem i trafił na 2. miejsce niemieckich i 1. austriackich list przebojów. W październiku 2020 roku album z sześcioma ekskluzywnymi utworami bonusowymi ukaże się w wersji platynowej.

Przedsmakiem nowego krążka jest mający swoją premierę 2 października singiel „Unendlich“ (patrz klip powyżej). Piosenka jest porywającą deklaracją miłości, w której wykonawca prezentuje się ze swojej najbardziej namiętnej strony. Ramon łączy gorące rytmy flamenco z nowoczesnymi bitami, chwytliwą popową melodią i swoim głosem. Efekt może być tylko jeden: przy tym utworze będzie się tańczyć!

Ramon Roselly, „Herzenssache“ (Platin Edition), 2020
Ramon Roselly, „Herzenssache“ (platynowa edycja), 2020

Platynowa edycja albumu „Herzenssache” zawiera w sumie siedem bonusowych utworów, w tym piosenkę wykonaną przez duet Floriana Silbereisena pt. „Mandy”, będący piękną wersję światowego hitu Karela Gotta. Krążek ukaże się 16 października 2020 nakładem Electrola / Universal Music.

Ramon Rosel przywraca międzypokoleniowy, tradycyjny gatunek, aby zinterpretować go w świeży, nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy sposób. Z sentymentalnym wyczuciem stylu łączy rozpoznawalną barwę z charyzmatyczną aurą stworzyć współczesną, autentyczną wersję znanych szlagierów.

Album dostępny jest w cenie 19,99 Euro m.in. tutaj.

Wykonawca: Ramon Roselly
Premiera: „Unendlich“ (clip) – 02.10.20, album „Herzenssache“ (platynowa edycja) – 16.10.20 (Album)
Producent: Electrola

(Kawatv)

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *