Węzeł na koszulce? To proste!

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 17 czerwca, 2020

Jak odświeżyć swoją garderobę i poczuć się supermodnie w tym sezonie? Luźna koszulka i trochę umiejętności wystarczy, aby stać się gwiazdą arcymodnego obecnie stylu DIY (Do It Yourself, czyli “zrób to sam”).

T-shirty wiązane na supeł, wielorako nacięte czy ufarbowane domowym sposobem to dowód na to, że sprawdzone trendy zawsze powracają. W sezonie wiosna-lato 2020 znów królują crop topy. Możesz je stworzyć samodzielnie, wiążąc koszulkę z przodu, na boku lub na rękawie.

Jak zawiązać modny supeł na koszulce?

Podczas formowania supła obowiązuje zasada: im dłuższa koszulka, tym łatwiej daje się go zawiązać. Dlatego wybierz najlepiej t-shirt modelu oversized. Jak jednak zawiązać perfekcyjny supeł? Na YouTube i TikTok roi się od filmików opisujących różne techniki wiązania koszulki. Opisujemy wam jedną z najlepszych metod.

1. Chwyć skrzyżowanymi rękoma oba krańce koszulki po bokach.
2. Rozciągnij materiał dopasowując wysokość wiązania. Im mocniej naciągniesz koszulkę, tym krótszy i węższy będzie supeł.
3. Skręć kraniec koszulki znajdujący się w wolniejszej ręce, a drugi kraniec pociągnij pionowo do góry. Teraz górna ręka powinna się znaleźć w dole, a dolna u góry.
4. Załóż skręconą końcówkę koszulki na tę skierowaną do góry. I gotowe!

Inny sposób na efektowne wiązanie koszulki?

Koszulkę można też związać gumką recepturką do włosów wywijając koniuszek do przodu, albo rozciąć ją do połowy wzdłuż i związać oba końce. Ostatni sposób niesie ze sobą nieodwracalną zmianę na t-shircie, dlatego dobrze się zastanów przed przekształceniem go na stałe. I najlepiej sprawdź, która metoda jest dla ciebie najlepsza!

Dla leniwych polecamy kilka wzorów gotowych, rewelacyjnych koszulek węzłami:

Fot. Pinterest
Autor: Katarzyna Wakuła

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *