Tomek Komenda oświadczył się swojej partnerce na premierze filmu na podstawie jego losów

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 17 września, 2020

W czwartek 10 września w Cinema City Sadyba w Warszawie swoją uroczystą premierę miał jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tej jesieni – „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Pokaz obrazu Jana Holoubka, opartego na nieprawdopodobnej, boleśnie prawdziwej historii chłopaka niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił, zgromadził twórców i całą plejadę gości. Premiera miała swój nieoczekiwany finał w postaci oświadczyn wygłoszonych przez głównego bohatera filmu swojej partnerce.

W kinie pojawili się m.in. reżyser Jan Holoubek i scenarzysta Andrzej Gołda oraz odtwórcy głównych ról: Piotr Trojan, Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki, a także producentka filmu Anna Waśniewska-Gill i Dyrektor Programowy TVN Discovery Polska Edward Miszczak. Obecny był również Kazik Staszewski, autor bijącej rekordy popularności, promującej film piosenki. Ze świata kultury i show-biznesu przybyli m.in. Andrzej Seweryn, Edyta Herbuś, Agnieszka Smoczyńska, Chris i Karolina Niedenthal, Monika Olejnik, Kinga Burzyńska, Dorota Rabczewska-Stępień, Katarzyna Zawadzka, Anna Dereszowska, Ilona Ostrowska czy Anna Kalczyńska.

Tomasz Komenda, bohater obrazu Holoubka, przywitany i wielokrotnie nagradzany oklaskami przez publiczność, ze sceny podziękował swoim bliskim za obecność, wsparcie i wytrwałość. Zwrócił się także do tego, który zwrócił mu wolność i niewinność – funkcjonariusza CBŚP Remigiusza Korejwo. Bohater zaskoczył wszystkich oświadczając się ze sceny swojej partnerce, która spodziewa się z nim dziecka. „Wygrałem nowe życie” – powiedział Komenda na zakończenie wydarzenia.

Oto fotorelacja z wydarzenia:

Opublikowano: 17.09.2020

(kw)

 

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *