Sarah Zucker wydała remix przeboju „Bez ciebie“

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 24 marca, 2021

12 marca br. ukazał się w sieci remix hitu  “Ohne dich” (Bez Ciebie) niemieckiej artystki – Sarah Zucker.

Na tle tanecznych rytmów nawiązujących do lat 80-tych piosenkarka śpiewa o beztroskim życiu, pełnym nadziei i oczekiwania. W King & White Remix Sarah po raz kolejny udowadnia, że ​​trzyma rękę na pulsie: nowa mieszanka ubiegłorocznego przeboju jest nadal niezwykle aktualna. Tańcz i odpuść! – nawołuje artystka w klipie.

Krystalicznie czysty głos i wzruszające teksty pochodzącej z Berlina artystki niemal od razu podbiły serca publiczności. Wiosną ubiegłego roku Zucker wywołała burzę entuzjazmu swoim debiutanckim singlem „Zeit um zu zu geht”. W lipcu wydała debiutancki album „Wo mein Herz ist”, na którym znalazł się zremiksowany właśnie singiel „Ohne dich”. Piosenka znalazła się w pierwszej piętnastce list przebojów i uczyniła Sarah rozpoznawalną w świecie popowych rytmów.

Sarah Zucker to młoda kobieta o ogromnej pasji muzycznej. Uosabia nowe pokolenie, które jest pewne siebie i nacechowane dużą dozą indywidualizmu. W swojej twórczości łączy porywającą mieszankę nowoczesnych beatów z popowymi rytmami lat 80. i intymnością.

Artystka: Sarah Zucker
Singiel: „Ohne dich (King & White Remix)“
Premiera: 12. März 2021

(Redakcja)
Opublikowano 24.03.2021

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *