Pola Rise i Andy Ward wydali kolejny wspólny utwór – „Mama Said”

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 23 października, 2020

12 października polsko-australijski duet zaprezentował obraz do drugiego singla – „Mama Said” zapowiadającego wspólne wydawnictwo. Klip do utworu Poli Rise i Andy’ego Warda to opowieść o budującej się kobiecości.

Obraz to portret dwóch nastolatek. Kamera przygląda się im, gdy wałęsają się w letni wieczór po miasteczku, lokalnych pubach i dyskotekach. Jedną nogą są zanurzone w dzieciństwie, beztroskie, drugą otwierają się na dojrzałość odkrywając swoją atrakcyjność i kobiecość. Czy dorosłość to bezpieczna dla nich przestrzeń? Mottem pozostają słowa: “Mama said love is gonna break you down…”

Chyba w tamtym czasie lubiłam ryzyko, bo nie czułam satysfakcji, póki nie robiło się naprawdę poważnie. Wypowiadane w moją stronę „uważaj”, „to nieodpowiedzialne”, „zrób tak” działały jak płachta na byka – robiłam dokładnie odwrotnie… – wspomina Pola Rise.

Polska wokalistka i australijski muzyk rozpoczęli współpracę kilka miesięcy termu. Wspólnie stworzyli zupełnie nową przestrzeń dla swojej muzyki, pomimo pandemicznych utrudnień i braku możliwości konwencjonalnego spotkania. Pracowali zdalnie, co wymagało dużo więcej siły, skupienia i dyscypliny. Utwory, które powstawały w Brisbane i Warszawie to zderzenie dwóch muzycznych światów, różnych doświadczeń, wrażliwości i emocji.

Prezentowany singiel zapowiada wspólną płytę artystów, która właśnie powstaje.

Premiera teledysku: 12.10.2020

(kw)

 

 

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *