Po wiosennych „Momentach” Baranovski prezentuje nowy singiel “Lubię być z nią”

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 3 listopada, 2020

Nieoczekiwany czas pandemii przyspieszył prace nad nowymi, premierowymi piosenkami muzyka z Opoczna. Najnowszy utwór Wojtka Baranowskiego, znanego pod pseudonimem BARANOVSKI pt. “Lubię być z nią” to – jak mówi artysta – „prosta piosenka o miłości”.

Baranovski
Baranovski, Lubie być z nią, 2020

Fani młodego muzyka znajdą w niej wszystko, za co do tej pory polubili autora „Czułego miejsca” – nowoczesną popową produkcję, zgrabny i chwytliwy tekst oraz refren, który zostaje w głowie po pierwszym przesłuchaniu i już nie daje się od siebie uwolnić. Piosence towarzyszy klip w reżyserii Filipa Berendta, artysty sztuk wizualnych, absolwenta Royal College of Art w Londynie. Główną rolę zagrała w nim znana m.in. z pokazów Dolce & Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów top modelka Maja Salamon.

Urodzony w 1991 roku w Opocznie wokalista przykuł uwagę sceny muzycznej albumem “Zbiór” z 2019 roku, zdobywając 3 nominacje do Fryderyków (w kategorii Album Roku Pop, Piosenka Roku, Autor Roku). Na płycie znalazły się przebojowe single wokalisty: złote „Dym” i tytułowy „Zbiór”, platynowy „Luźno” oraz podwójnie platynowy „Czułe miejsce”.

Opublikowano: 3.11.2020
(kw)

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *