Najlepsze premiery filmowe ostatniego weekendu maja 2021

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 21 maja, 2021

Odskocznią od ponurego, naznaczonego covidowskiem nastrojem okresu mogą być najnowsze premiery kinowe.

W piątek, 28 maja 2021 roku do polskich kina wkracza polska komedia romantyczna pt. „Druga połowa” z debiutanckim udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Praca przy filmie, w którym zaangażowano pierwszoligowe nazwiska była dla mnie wielkim wyróżnieniem. Wspaniale było podglądać ich warsztat i uczyć się od najlepszych aktorów teatralnych i filmowych w Polsce – mówi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na planie gwieździe TVN-u towarzyszyli też inni znani komentatorzy i dziennikarze sportowi: Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol, a także gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak. W głównych rolach obsadzono Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knapa i Joannę Kuberską.

Fabuła filmu koncentruje się wokół młodej lekarki Magdy, na której życiowej drodze pewnego dnia staje przystojny dziennikarz Mateusz. Niebawem wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki.

W filmie zagrał jeden z najpopularniejszych piłkarzy reprezentacji Polski – Grzegorz Krychowiak. Zobacz jak sportowiec ubiera Macieja Musiała we fragmencie filmu „Druga połowa”:

„Druga połowa”
Gatunek: komedia romantyczna
Reżyseria: Łukasz Wiśniewski
Scenariusz: Sebastian Staszewski, Jarosław Stróżyk
Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski, Mikołaj Syguła
Produkcja: House Media Company
Producent: Grzegorz Olkowski
Koprodukcja: Canal+
Premiera: 28 maja 2021

Obsada: Cezary Pazura („Listy do M. 4”, „Psy 3. W imię zasad”, „Kiler”), Marianna Zydek („Kamerdyner”, „Piłsudski”), Maciej Musiał („1983”, „Klangor”, „Miłość jest wszystkim”, „Wiedźmin”), Jacek Knap („Miłość do kwadratu”, „Miłość jest wszystkim”), Małgorzata Rozenek-Majdan („Miłość, seks & pandemia”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”), Andrzej Grabowski („Mayday”, „Listy do M. 3”), Leszek Lichota („Boże Ciało”, „Wataha”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”), Rafał Rutkowski („Zabawa zabawa”, „Planeta Singli”), Ilona Ostrowska („Swingersi”, „Narzeczony na niby”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Disco Polo”), Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”, „Kurier”)

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *