Studio Odeonsplatz, München

Monachium: Mercedes-Benz otwiera nowe Studio Odeonsplatz

Dzięki studiu otwartemu jesienią 2020 roku w Monachium przy Odeonsplatzu, Mercedes-Benz kreuje nowe doświadczenie marki, które oferuje odwiedzającym żywą interakcję między przestrzenią cyfrową i fizyczną.

Studio wypełnia lukę między doświadczeniem przestrzennym marki, produktu i mediów. Jest skierowane do miłośników motoryzacji i fanów marki Mercedes-Benz, a także mieszkańców Monachium i turystów, którzy pragną zobaczyć niezwykłe rzeczy i poznać ciekawych ludzi. Dzięki zaangażowaniu do projektu artystów, przestrzeń i marka Mercedes-Benz stają się emocjonalnym przeżyciem. Aplikacja mobilna umożliwia połączenie obszaru realnego z treściami cyfrowymi i zamienia studio w interaktywną scenę mediów społecznościowych.

W okresie Bożego Narodzenia światowej sławy artysta kwiatów i scenograf przekształca nowoczesny pokój w oazę sztuki kwiatowej. W ten sposób powstaje unikalne kwiatowe dzieło sztuki, które obejmie całe studio.

Studio Odeonsplatz, München

Studio Odeonsplatz zostało zrealizowane we współpracy z LIGANOVĄ. Firma z lokalizacjami w Stuttgarcie, Berlinie, Amsterdamie i San Francisco pozycjonuje się na rynku jako lider innowacyjnych rozwiązań w zakresie marki.

(Pressemitteilung/Redaktion)
Veröffentlicht am 26.11.2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *