Mike Vallas wydał nowy singiel “Train”

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 27 października, 2020

Po sukcesie takich hitów jak „Take A Pill” i „The Other Side” 24-letni Austriak przedstawia kolejny utwór – „Train”. Klimatyczny singiel łączy w sobie melancholijne i taneczne tony, idealne na jesienne dni.

Piosenka „Train” opowiada o nieodwzajemnionej miłości budowanej na odległość. Jej głównym motywem jest poszukiwanie własnej, nowej drogi, bezpiecznej przystani. Przejmujący utwór dostarcza wielu różnych emocji związanych z cicho rozkwitającym uczuciem, samotnością i nadzieją na odnalezienie wewnętrznego spokoju. Słodko-gorzką piosenkę Mike’a Vallasa wypełniają zapadające w pamięć bity i wokal.

Utrzymany w stylu filmu drogi teledysk do utworu „Train” wyreżyserował Fabian Krempus („Nocna zmiana”). Autorem tekstu i producentem, podobnie jak w przypadku poprzednich utworów, jest Mike Vallas. Singiel został zmiksowany i zmasterowany przez inżyniera dźwięku Nikodema Milewskiego.

Mike Vallas to obecnie jeden z najbardziej intrygujących artystów i producentów, obserwowany przez ponad 1,2 milion osób na TikToku, ponad 230 000 na Instagramie i mający ponad 150 000 słuchaczy miesięcznie na portalach streamingowych. Jego przełomowy singiel „Take A Pill” wygenerował do tej pory ponad cztery miliony wyświetleń, a przebój „The Other Side” znalazł się w pierwszej czterdziestce austriackich list przebojów. O tym, czy utwór “Train” będzie bił kolejne rekordy polubień przekonamy się niebawem. Bez wątpienia jednak jest to singiel z dużym muzycznym potencjałem.

Artysta: Mike Vallas
„Train“ (Single/Clip)
Premiera: 16 października 2020
Universal Music
Foto: Kidizin Sane

(kw)

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *