Weronika Rosati tworzy markę naturalnych kosmetyków Lajuu, 2021

Miej piękną opaleniznę dzięki kosmetykom z kokosem!

Trudne czasy pandemii i utrudnienia związane z podróżowaniem nie sprzyjają wakacjom pod palmami i słonecznej opaleniźnie. Namiastkę uroków rajskich plaż oferują nam jednak liczne kosmetyki samoopalające i pielęgnacyjne. Jakie? Rzecz jasna te z dodatkiem kokosa o niebiańskim zapachu!

W wielu religiach wschodnich palma kokosowa utożsamiana jest ze świętym drzewem kalpavriksha, które zaspokoja wszystkie potrzeby życia. Jej duże, łupinowe owoce wypełnione białym włóknistym miąższem i wodą kokosową wykorzystywane są nie tylko w dietetyce, ale też w kosmetologii i przetwórstwie przemysłowym.

Wszyscy znamy używane do deserów wiórki kokosowe, masło kokosowe to zdrowy i smaczny tłuszcz  stosowany przy produkcji czekolady. Z kolei olejek kokosowy słynie ze swych właściwości nawilżających i pielęgnacyjnych, ma działanie antybakteryjne, antygrzybiczne i antywirusowe, a ponadto bogaty jest w uznawaną za naturalny przeciwutleniacz witaminę E. Owoc kokosa ma przy tym bardzo znamienny, lekko słodki zapach, w którym można się wręcz zakochać! Nic więc dziwnego, że właśnie kokos tak chętnie i często wykorzystywany jest w kosmetologii! Zobaczcie, które kokosowe produkty samoopalające są w tym sezonie absolutną nowością godną polecenia!

1/3

Self Tan Eraser purish, Pianka samoopalająca,Bondi Sands, 200 ml, 21,95 €
Self Tan Eraser, Pianka samoopalająca, Bondi Sands, 200 ml, 21,95 €

2/3

Body mood image, Bondi Sands
Coconut & Sea Salt, Body Scrub, Bondi Sands, 250g, 12,20 €
Body Moisturiser, Bondi Sands, 500 ml, 13,95 €
Body Wash, Bondi Sands, 500 ml, 12,95 €

Australijska firma #BondiSands znana jest z produkcji wysokiej jakości naturalnych kosmetyków o właściwościach wysoko nawilżających oraz samoopalaczy. Zobacz, jak wybrane produkty tej marki sprawdziły się podczas testów konsumenckich:

3/3

Body Self Tanner, Lajuu
Body Self Tanner, Lajuu

Marka #Lajuu to absoltuna nowość wśród kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy z kokosem, współtworzona przez Weronikę Rosati, polską aktorkę znaną w USA. Samoopalacz do ciała Body Self Tanner to naturalny produkt, który podobnie jak inne kosmetyki tej linii jest wegański i nietestowany na zwierzętach. Krem posiada ponadto właściwości przeciwzmarszczkowe. W sprzedaży online ma być dostępny od maja 2021 roku.

Weronika Rosati tworzy markę naturalnych kosmetyków Lajuu, 2021
Weronika Rosati tworzy markę naturalnych kosmetyków Lajuu, 2021

Uwaga! Już teraz także ty może dołączyć do biznesu Weroniki Rosati. Weź udział w kampanii crowdfundingowej, która trwa na platformie Beesfund.com. Celem akcji jest zbudowanie grona zaangażowanych ambasadorów oraz zebranie funduszy na rozwój marki i wprowadzanie na rynek kolejnych serii naturalnych kosmetyków.

 

Autorka: K.Wakuła
Opublikowano: 6.04.2021

Powiązane artykuły:

Jaki jest idealny prezent dla każdej kobiety? Podpowiadamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *