kosmos

W Warszawie mali widzowie wyruszają w “Kosmos”

Jeden z największych projektów interdyscyplinarnych Teatru Małego Widza – interaktywny spektakl “Kosmos” przenosi dzieci do przestrzeni, gdzie zatrzymuje się czas i można spotkać przedziwne planety i meteory, doświadczyć stanu nieważkości.

W Warszawie rodziny z dziećmi w wieku 1-5 lat mogą przenieść się do najdalszych galaktyk za sprawą kosmicznej rakiety w warszawskim teatrze na Bednarskiej 9. Przemierzając kolejne galaktyki mali widzowie odwiedzają planety, poznają ich mieszkańców i przy okazji świetnie ćwiczą swoją wyobraźnię.

Widowisko wyreżyserowała Agnieszka Czekierda. Wystawiane jest z powodzeniem już od ponad roku. Do tej pory wzięło w nim udział już prawie 11 tysięcy małych astronautów. Spektakle grane są przez całe wakacje – z zachowaniem obostrzeń sanitarnych i przy zmniejszonej liczbie widzów. Daty najbliższych spektakli można sprawdzić tutaj. Rezerwacji można dokonywać pod numerem tel. +48 512 622 215 lub mailowo na adres bilety@teatrmalegowidza.pl. Bilety można nabyć też bespośrednio drogą online.

“Kosmos”
Teatr Małego Widza, Warszawa
Reżyseria: Agnieszka Czekierda
Scenografia: Studio Rygalik
Muzyka na żywo: Basia Derlak, Iza Lamik, Jolanta Kossakowska, Gwidon Cybulski, Igor Spolski, Jacek Szabrański, Sebastian Wielądek, Tomasz Waldowski
Obsada: Dagmara Bąk, Aleksandra Tomaś, Sonia Jachymiak, Maja Wachowska, Jędrzej Taranek, Arkadiusz Wrzesień
Czas trwania: 60 minut

Data: 11.07.2020 - 31.12.2020
Godzina: 10:00 - 11:00
Lokalizacja: Teatr Małego Widza, ul. Bednarska 9, Warszawa


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *