Teatr Polonia pokaże wspaniałe premiery minionego sezonu, w których występują najlepsi polscy aktorzy. Przewidziano również repertuar dla najmłodszych widzów.

Intensywny sierpień 2019 w Och-Teatrze i Tearze Polonia

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 11 sierpnia, 2019

Podczas wakacji wiele polskich teatrów nie zwalnia tempa pracy. Warszawski Och-Teatr pokaże w sierpniu aż 26 spektakli, wśród nich propozycje dla dorosłych i dla dzieci, a w Tearze Polonia zobaczyć można premiery mijającego sezonu.

Na scenie Och-Grójecka 65 grane są lubiane tytuły dla dorosłych Lament na Placu Konstytucji, Związek otwarty, Flamenco namiętnie, a także przedstawienia dla najmłodszych – Jaś i Małgosia i 2 000 000 kroków. Gościnnie prezentowany jest też spektakl Teatru Lalek „Pleciuga” ze Szczecina – Przebieranki.

Przebieranki, spektakl dla dzieci w wieku 1-3 lat

Bilety na wszystkie spektakle z repertuaru dostępne są online na stronach obu teatrów oraz w kasach biletowych, czynnych od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od godz. 12:00 (tel. 22 622 21 32 lub 22 589 52 00, bilety@teatrpolonia.pl lub bilety@ochteatr.com.pl). Pełny repertuar dostępny jest na stronach www: www.teatrpolonia.pl i www.ochteatr.com.pl.

Na afiszu tego teatru są też pokazy i spektakle premierowe minionego sezonu – Stowarzyszenie umarłych poetów, Maminszymek i 8 kobiet. Nieustannie grane są dobrze znane komedie i farsy – wśród nich m.in. Trzeba zabić starszą panią, o zmaganiach opryszków z pewną wyjątkową melomanką (w roli głównej Barbara Krafftówna), Weekend z R. w reżyserii Krystyny Jandy, czy Lekcje stepowania – komedia z wątkami obyczajowymi i dużą dawką tańca. W Teatrze Polonia w sierpniu oglądać można nowości sezonu 2019/2020 – Mój pierwszy raz, Boże mój!, Almodovarię oraz Wanię Sonię, Maszę i Spike`a. Poza tym na afiszu ważny spektakl o tolerancji Matki i synowie oraz Konstelacje z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim.

Autor: Redakcja

 

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *