Tanzen trotz Corona, Das Stuttgarter Opernhaus, 2021

W operze w Stuttgarcie tańczą mimo Lockdownu

Opera w Stuttgarcie ponownie otwiera swoje podwoje w Internecie. We wtorek, 16 lutego 2021 roku, w ostatni dzień karnawału – niemiecki Faschingsdienstag Opera Narodowa zaprasza na wirtualny bal operowy.

Punktualnie o godzinie 19:30, bezpośrednio ze sceny budynku Littmanna rozbrzmią dźwięki muzyki na żywo: od walców przez bluesa, po tango i bałkański folk. Widzowie mają możliwość wirtualnego poruszania się po operze i uczestniczenia w czacie wideo. Aby uczestniczyć w wydarzeniu, konieczna jest rejestracja za pośrednictwem strony internetowej Opery Narodowej. Wieczór poprowadzą członkowie zespołu Stine Marie Fischer i Robert Rožić z Schauspiel Stuttgart.

Chociaż do końca marca w operze nie mogą odbywać się żadne wydarzenia przed publicznością, Opera Narodowa planuje kolejne oferty online na najbliższe tygodnie – kreatywne i zorientowane na przyszłość. Oprócz balu operowego i strumieni na żądanie istniejących produkcji, w transmisji na żywo odbywają się koncerty symfoniczne i różnorodne dyskusje. W ten sposób Opera podtrzymuje kontakt z publicznością.

(Pressemitteilung)
Opublikowano: 10.02.2021
Data: 16.02.2021 - 16.02.2021
Godzina: 16:00
Lokalizacja: Staatsoper Stuttgart, Oberer Schloßgarten 6, 70173 Stuttgart


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *