We would like to place cookies on your computer to help us make this website better. Read more ×

  • Shakira: El Dorado

  • Justin Timerlake: Man of the Woods (2018)

  • Rachel Platten: Waves

  • Craig David, The Time is Now

  • George Ezra: Staying At Tamara’s

MUSIC

Cleo jakiej nie znacie. Oto jej nowy teledysk!2018-06-06

O mały włos klip do utworu „EVA” powstałby na jamajskim polu marihuany.

(1)
The Opposition, “Somewhere in Between” (2018)2018-10-26

Legenda zimnej fali na Festiwalu Soundedit!

(1)
Mark Forster: Neue Single “Like A Lion” mit Gentleman2018-04-17

Der neue Reggae-Stück „Like A Lion“ ist da!

(1)
Natalia Kukulska zaprezentowała premierowy teledysk do singla „Ostatnia prosta”2018-03-22

W piosence poruszona jest kwestia natury i ekologii oraz troska o to czy współczesny, przepełniony nowymi technologiami świat, a także my sami, w pogoni za rozwojem elektro-technologicznym podążamy właściwą drogą.

(1)
Mustasch: “Silent Killer”2018-04-06

Am 06. April wird die schwedische Hard Rock Band “Mustasch” ihr neutes Album “Silent Killer” veröffentlichen.

(2)
Craig David, The Time is Now2018-01-26

Siódmy album studyjny Davida to hołd złożony fanom muzyka.

(4)
Premiera tygodnia: Justin Timerlake “Man of the Woods”2018-02-02

Od 2 lutego na światowym rynku muzycznym dostępny jest najnowszy album Justina Timberlake’a.

(1)
Nowa płyta Rachel Platten: “Waves”2017-10-27

Amerykańska piosenkarka, o której głośno zrobiło się w 2015 roku za sprawą takich singli jak „Fight Song” i „Stand by You”, idzie za ciosem.

(2)
Ścieżka muzyczna serialu „Stranger Things” na płycie2018-01-18

Jeden z najważniejszych seriali ostatnich lat – “Stranger Things” doczekał się soundtracku, który przenosi słuchaczy do czasów, kiedy rozgrywa się akcja 1. i 2. sezonu.

(1)
Beata Kozidrak: B32016-09-16 - 2017-06-30

Wydana jesienią ubiegłego roku płyta Beaty Kozidrak pt. „B3” to świetnie skomponowana mieszanka nastrojowo-lirycznych brzmień, przepełnionych pozytywną energią. Nic dziwngo, że krażek zdobył status Złotej Płyty, a single „Bingo”, „Upiłam […]

(2)
Newsletter
news news news • Ab 18. September im Gärtnerplatztheater in München ist das enthusiastisch gefeierte Ballett "La Strada" von Marco Goecke zu sehen. Czym jest miłość? Reakcją chemiczną zachodzącą w naszym mózgu pod wpływem fenyloetyloaminy, noradrenaliny i dopaminy? Pobudzającą mieszanką feromonów? Czy może czymś więcej? Czy można w życiu kochać tylko raz, a może "każda miłość jest pierwsza"? O mały włos klip do utworu „EVA” powstałby na jamajskim polu marihuany.Jennifer Lopez w przebojowej komedii o współczesnym kopciuszku, który z pracownicy hipermarketu przeistacza się w królową biznesu. Bésame Mucho, Jalapeños und Sombreros – mexikanische Strahle in München Das in der bayerischen Hauptstadt gelegene Restaurant Zapata ist schon seit 1996 den Anforderungen der größten Feinschmecker gewachsen. Nicht nur […]Obraz Bernarda Bellotta „Widok Kapitolu z kościołem Santa Maria in Aracoeli”, wykonany na zmówienie króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, po 200 latach powrócił do dawnej siedziby królewskiej.Mutig, kompromisslos, im Trend – voller Modereferenzen und gewagter, überraschender Schnitte. / Bold, uncompromising, trendy - full of fashion references and daring, surprising cuts. / Odważny, bezkompromisowy, modny - pełen modnych referencji i odważnych, zaskakujących cięć.