We would like to place cookies on your computer to help us make this website better. Read more ×

FILM

PL: Teraz albo nigdy (Second act), reż. Peter Segal2018-12-06

Jennifer Lopez w przebojowej komedii o współczesnym kopciuszku, który z pracownicy hipermarketu przeistacza się w królową biznesu.

Maya posiada wiele lat praktyki zawodowej i jest świetna w swojej pracy, lecz niedoceniana z powodu braku odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia, nieoczekiwanie, zostaje zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w jednej z prestiżowych amerykańskich korporacji. I nagle wszystkie jej marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Okazuje się, że wszystko za sprawą modyfikacji jej internetowego CV.

Jak dalej potoczą się losy business women i czy prawda o jej przeszłości zawodowej wyjdzie na jaw?
 

 

Teraz albo nigdy (Second act)
Kinostart: 06.12.2018 (Polska)

Reżyseria: Peter Segal (“Dwóch gniewnych ludzi”, “50 pierwszych randek”)
Obsada: Jennifer Lopez („Jak urodzić i nie zwariować”, „Sposób na teściową”, „Powiedz tak”, „Pokojówka na Manhattanie”, „Co z oczu, to z serca”), Vanessa Hudgens („Spring Breakers”, „Podróż na tajemniczą wyspę”, „Sucker Punch”), Treat Williams („127 godzin”, „Zdrada”, „Hair”, „Dawno temu w Ameryce”, „Nieugięci”), Milo Ventimiglia („Grace księżna Monako”, „Sezon na zabijanie”, „Herosi”)
Gatunek: komedia, romans
Produkcja: USA 2018
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 
(kaw)

(2)
Newsletter
news news news • Od 23 lutego 2019 roku w warszawskim Teatrze Wielkim – Operze Narodowej wystawana jest opera oparta na dziele Giacomo Pucciniego. W oryginale dramatyczna historia miłości bezradnej wobec bezdusznego aparatu państwa […]Czym jest miłość? Reakcją chemiczną zachodzącą w naszym mózgu pod wpływem fenyloetyloaminy, noradrenaliny i dopaminy? Pobudzającą mieszanką feromonów? Czy może czymś więcej? Czy można w życiu kochać tylko raz, a może "każda miłość jest pierwsza"? O mały włos klip do utworu „EVA” powstałby na jamajskim polu marihuany.Ekranizacja popularnej australijskiej powieści dla dzieci autorstwa Colina Thiele.Bésame Mucho, Jalapeños und Sombreros – mexikanische Strahle in München Das in der bayerischen Hauptstadt gelegene Restaurant Zapata ist schon seit 1996 den Anforderungen der größten Feinschmecker gewachsen. Nicht nur […]Od 12 kwietnia w Zamku Królewskim w Warszawie oglądać można nowe tkaniny dekorujące Gabinet i Garderobę Króla.Lansowany na nowo trend torebek zawieszanych na szyi to obecnie jeden z najmodniejszych modowych detali.