We would like to place cookies on your computer to help us make this website better. Read more ×

MUSIC

Nowa płyta Rachel Platten: “Waves”2017-10-27

Amerykańska piosenkarka, o której głośno zrobiło się w 2015 roku za sprawą takich singli jak „Fight Song” i „Stand by You”, idzie za ciosem.

Drugi solowy album Rachel Platten nosi tytuł „Waves” i jest energetyzującą, popową propozycją muzyczną, przepełnioną szczerymi i pełnymi nadziei tekstami. Krążek promuje wyreżyserowany przez Allie Avital singiel „Broken Glass”, w którym wystąpiły mistrzynie kolarstwa z całego świata:

 

 
Album nagrano w Los Angeles, we współpracy z topowymi songwriterami i producentami – Ryanem Tedderem, duetem Stargate, Jasonem Eviganem, Ianem Kirkpatrickiem, Natem Cypherem i Jonem Levinem.
 
– Praca nad tą płytą była wspaniałym doświadczeniem. (…) Pracowałam nad naprawdę emocjonalnymi rzeczami, płakałam przy pianinie o 3 nad razem, ale także budziłam się w niektóre dni i wskakiwałam do oceanu, czując się fantastycznie. Ta płyta jest surowa, pełna emocji, ale także zabawna, słodka i prawdziwa. To naprawdę cała ja – jestem bardzo dumna z tego albumu! – wyznaje Platten.
 
Czy album spodoba się także wam? Posłuchajcie jeszcze jednego singla:

 

 
Płyta “Waves” do odsłuchania i kupienia m.in. tutaj.
 
(kw)

 

(2)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Newsletter
news news news • Ab 18. September im Gärtnerplatztheater in München ist das enthusiastisch gefeierte Ballett "La Strada" von Marco Goecke zu sehen. Czym jest miłość? Reakcją chemiczną zachodzącą w naszym mózgu pod wpływem fenyloetyloaminy, noradrenaliny i dopaminy? Pobudzającą mieszanką feromonów? Czy może czymś więcej? Czy można w życiu kochać tylko raz, a może "każda miłość jest pierwsza"? O mały włos klip do utworu „EVA” powstałby na jamajskim polu marihuany.Jennifer Lopez w przebojowej komedii o współczesnym kopciuszku, który z pracownicy hipermarketu przeistacza się w królową biznesu. Bésame Mucho, Jalapeños und Sombreros – mexikanische Strahle in München Das in der bayerischen Hauptstadt gelegene Restaurant Zapata ist schon seit 1996 den Anforderungen der größten Feinschmecker gewachsen. Nicht nur […]Obraz Bernarda Bellotta „Widok Kapitolu z kościołem Santa Maria in Aracoeli”, wykonany na zmówienie króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, po 200 latach powrócił do dawnej siedziby królewskiej.Mutig, kompromisslos, im Trend – voller Modereferenzen und gewagter, überraschender Schnitte. / Bold, uncompromising, trendy - full of fashion references and daring, surprising cuts. / Odważny, bezkompromisowy, modny - pełen modnych referencji i odważnych, zaskakujących cięć.