We would like to place cookies on your computer to help us make this website better. Read more ×

FASHION

Niebo pełne gwiazd2017-07-12

Grochy, paski, czy leopardzie cętki – były wczoraj! Dziś wśród trendów światowej mody niepodzielnie królują gwiazdy.

Revolve_Belton Top_124,40 €


 

Haftowane na delikatnym tiulu, drukowane wielobarwnie na szyfonowych sukniach lub jedwabnych bluzkach – gwiezdny look zdominował trendy światowej mody.
 

Gwiaździsty wzór trendem roku

 

Co takiego mają w sobie drobne gwiazdki, co wyróżnia je spośród innych dekoracyjnych wzorów? Odpowiedzi szczęśliwie nie trzeba szukać w gwiazdach: motyw gwiazd na odzieży i strojach dodaje im delikatności czyniąc je zarazem bardziej fantazyjnymi i swobodnymi. Najistotniejsze jednak jest to, iż wzór ten pasuje do dosłownie każdego typu ubrań, począwszy od bluzek i T-Shirtów, po wieczorowe kreacje.

 

Zobacz iście gwiezdne kreacje gwiazd!

 

 

(kaw/pinterest/instyle.de)

Merken
 
Merken

(3)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Newsletter
news news news • Od 23 lutego 2019 roku w warszawskim Teatrze Wielkim – Operze Narodowej wystawana jest opera oparta na dziele Giacomo Pucciniego. W oryginale dramatyczna historia miłości bezradnej wobec bezdusznego aparatu państwa […]Czym jest miłość? Reakcją chemiczną zachodzącą w naszym mózgu pod wpływem fenyloetyloaminy, noradrenaliny i dopaminy? Pobudzającą mieszanką feromonów? Czy może czymś więcej? Czy można w życiu kochać tylko raz, a może "każda miłość jest pierwsza"? O mały włos klip do utworu „EVA” powstałby na jamajskim polu marihuany.Ekranizacja popularnej australijskiej powieści dla dzieci autorstwa Colina Thiele.Bésame Mucho, Jalapeños und Sombreros – mexikanische Strahle in München Das in der bayerischen Hauptstadt gelegene Restaurant Zapata ist schon seit 1996 den Anforderungen der größten Feinschmecker gewachsen. Nicht nur […]Od 12 kwietnia w Zamku Królewskim w Warszawie oglądać można nowe tkaniny dekorujące Gabinet i Garderobę Króla.Lansowany na nowo trend torebek zawieszanych na szyi to obecnie jeden z najmodniejszych modowych detali.