We would like to place cookies on your computer to help us make this website better. Read more ×

PLACE

Warszawa: Klubokawiarnia Towarzyska

Mieszcząca się na Saskiej Kępie w Warszawie Klubokawiarnia Towarzyska to inspirujące alternatywne miejsce dla wszystkich zmęczonych hałasem warszawskiej ulicy.

 

Wolnostojący pawilon rodem z lat PRL-u przenosi swym wyglądem w atmosferę minionej epoki. Wnętrze lokalu zaprojektował Jan Strumiłło, który ma na swoim koncie takie projekty jak wystrój baru Recto/Verso w budynku Biblioteki Narodowej.

Organizowane tu weekendowe spotkania taneczne oraz koncerty umilają słodkie i słone przekąski zakrapiane oranżadą oraz kolorowymi drinkami umilają. W klubokawiarni odbywają się też Towarzyskie Spotkania Filmowe oraz spotkania z początkującymi artystami.

Klubokawiarnia Towarzyska

ul. Zwycięzców 49, Warszawa

Dojazd:

 

 

(4)
Newsletter
news news news • Od 23 lutego 2019 roku w warszawskim Teatrze Wielkim – Operze Narodowej wystawana jest opera oparta na dziele Giacomo Pucciniego. W oryginale dramatyczna historia miłości bezradnej wobec bezdusznego aparatu państwa […]Czym jest miłość? Reakcją chemiczną zachodzącą w naszym mózgu pod wpływem fenyloetyloaminy, noradrenaliny i dopaminy? Pobudzającą mieszanką feromonów? Czy może czymś więcej? Czy można w życiu kochać tylko raz, a może "każda miłość jest pierwsza"? O mały włos klip do utworu „EVA” powstałby na jamajskim polu marihuany.Ekranizacja popularnej australijskiej powieści dla dzieci autorstwa Colina Thiele.Bésame Mucho, Jalapeños und Sombreros – mexikanische Strahle in München Das in der bayerischen Hauptstadt gelegene Restaurant Zapata ist schon seit 1996 den Anforderungen der größten Feinschmecker gewachsen. Nicht nur […]Od 12 kwietnia w Zamku Królewskim w Warszawie oglądać można nowe tkaniny dekorujące Gabinet i Garderobę Króla.Lansowany na nowo trend torebek zawieszanych na szyi to obecnie jeden z najmodniejszych modowych detali.