We would like to place cookies on your computer to help us make this website better. Read more ×

MUSIC

Beata Kozidrak: B32016-09-16 - 2017-06-30

Wydana jesienią ubiegłego roku płyta Beaty Kozidrak pt. „B3” to świetnie skomponowana mieszanka nastrojowo-lirycznych brzmień, przepełnionych pozytywną energią. Nic dziwngo, że krażek zdobył status Złotej Płyty, a single „Bingo”, „Upiłam się Tobą”, czy „Ruchome wydmy” nieustannie podbijają serca internautów.

 

Oto klipy, które znalazły się na płycie „B3”:
 

 

Krążek do kupienia jest w dwóch wersjach: standard i deluxe. Ekskluzywne wydanie to edycja dwupłytowa: oprócz piosenek z wersji podstawowej, album zawiera dodatkowy premierowy utwór, angielską wersję ballady „Zamek z piasku”, remiksy dwóch singli („Bingo” oraz „Upiłam się tobą”) oraz trzy zaskakujące wersje akustyczne. Wersja deluxe płyty dostępna jest wyłącznie w salonach empik i na stronie empik.com.

(kw)

(2)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Newsletter
news news news • Od 23 lutego 2019 roku w warszawskim Teatrze Wielkim – Operze Narodowej wystawana jest opera oparta na dziele Giacomo Pucciniego. W oryginale dramatyczna historia miłości bezradnej wobec bezdusznego aparatu państwa […]Czym jest miłość? Reakcją chemiczną zachodzącą w naszym mózgu pod wpływem fenyloetyloaminy, noradrenaliny i dopaminy? Pobudzającą mieszanką feromonów? Czy może czymś więcej? Czy można w życiu kochać tylko raz, a może "każda miłość jest pierwsza"? O mały włos klip do utworu „EVA” powstałby na jamajskim polu marihuany.Ekranizacja popularnej australijskiej powieści dla dzieci autorstwa Colina Thiele.Bésame Mucho, Jalapeños und Sombreros – mexikanische Strahle in München Das in der bayerischen Hauptstadt gelegene Restaurant Zapata ist schon seit 1996 den Anforderungen der größten Feinschmecker gewachsen. Nicht nur […]Od 12 kwietnia w Zamku Królewskim w Warszawie oglądać można nowe tkaniny dekorujące Gabinet i Garderobę Króla.Lansowany na nowo trend torebek zawieszanych na szyi to obecnie jeden z najmodniejszych modowych detali.