Ed Sheeran królem parkietu? Posłuchaj nowego tanecznego singla

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 6 lipca, 2021

Ed Sheeran, jedna z największych światowych gwiazd muzyki pop, oficjalnie powrócił z nowym singlem “Bad Habits”. Utworowi towarzyszy imponujący teledysk wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa.

Ed Sheeran, foto 2021
Ed Sheeran, foto 2021

Sheeran to artysta niekonformistyczny, a wydany właśnie singiel tylko potwierdza, że jeszcze wiele razy nas zaskoczy prezentując nowe wymiary swojej sztuki. Utwór zawdzięcza swoje szybkie tempo i wakacyjne brzmienie Edowi oraz jego wieloletnim współpracownikom: Johnny’emu McDaid (‘Shape of You’) oraz FRED (No.6 Collaborations Project).

W towarzyszącym singlowi klipie wokalista prezentuje się w zupełnie nowej, wampirzej (!) odsłonie. Przepełniony czarnym humorem teledysk jest metaforą “złych nawyków”. Wampirze alter-ego artysty spędza szaloną noc w towarzystwie innych upiorów i powraca do swojej normalnej formy dopiero o świcie.

– Chciałem, żeby klip do “Bad Habits” był osadzony w nierzeczywistym świecie, dlatego postawiłem na wampiry. Kręcenie teledysku i przeistoczenie się w moje alter ego było mega frajdą. Jedyne co mi się średnio podobało, to sceny kręcone na dużych wysokościach – tutaj frajda była dużo mniejsza – mówi Ed Sheeran.

Posłuchaj najnowszego teledysku Eda Sheerana:

“Bad Habits” to pierwszy oficjalny singiel Eda od wydania albumu “No.6 Collaborations Project” (#1 na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii). Nagrywając ten poboczny projekt, Sheeran połączył siły ze swoimi ulubionymi artystami, m. in. z Cardi B, Bruno Marsem, Camillą Cabello, Eminemem, Travisem Scottem, czy Justinem Bieberem.

Obecnie Ed Sheeran pracuje nad nowym albumem.

Opublikowano: 6.07.2021
Autor: Redakcja/mat.pras.

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *