Dawid Kwiatkowski powraca po blisko dwóch latach z nową energią, dojrzałością i siłą

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 24 lutego, 2021

Jeden z najbardziej utalentowanych artystów młodego pokolenia, laureat wielu nagród, w tym Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV Dawid Kwiatkowski opublikował swój nowy singiel Bez Ciebie (teledysk powyżej) zapowiadający nową płytę, która się ukaże niebawem. Poruszający teledysk do utworu miał swą premierę 16 lutego 2021 roku.

Autorem scenariusza do klipu jest sam Dawid, a główne role zagrali Julia Kuczyńska – Maffashion oraz Michał Kot. To historia pary, która zmaga się ze swoimi emocjami i relacją, Dawid jest ich obserwatorem i „dobrym duchem”.

Bez Ciebie przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już, o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt? Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szanse temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel” – opowiada Autor utworu.

Do tej pory prawie każdy z singli Dawida Kwiatkowskiego stawał się przebojem. Stanie się nim z pewnością także i pełen energetyzujących dźwięków muzyk pop singiel Bez Ciebie. Z niecierpliwością czekamy na nowy album, który utwór ten zapowiada!

(kw)
Opublikowano: 23.02.2021

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *