David Guetta i Sia wydali kolejny wspólny utwór

Autor/ka: Katarzyna Wakuła
Data utworzenia: 17 września, 2020

Po zgromadzeniu ponad 2 miliardów streamów z poprzednich kooperacji, David Guetta i Sia ponownie
połączyli siły przy nowym singlu o prowokacyjnym tytule “Let’s Love”.

Para wyprodukowała swój najnowszy utwór w czasie trwania pandemii Coronavirusa. Dlatego też piosenka ma nieść przesłanie miłości i nadziei na całym świecie. Elektroniczne brzmienia w połączeniu z wykonaniem Sii zapada w pamięć już od pierwszego odsłuchania.

Duet Guetta i Sia zdobył wiele szczytów list przebojów, odkąd po raz pierwszy nawiązał współpracę w 2011 roku i
stworzył megaprzebój “Titanium”. Piosenka, która dziś ma ponad miliard streamów, dotarła do 3. miejsca radiowego zestawienia w USA i była piątym numerem Guetty w top 10 notowania Billboard Hot 100. Zainspirowani sukcesem utworu artyści wydali w 2012 roku wspólnie kolejny singiel pt. “She Wolf (Falling To Pieces)”, który zgromadził 500 milionów odsłon na YouTube. Kolejne wspólne projekty to “Bang My Head” z Fetty Wapem (2015) oraz “Flames” (2018), który był najczęściej emitowanym utworem w europejskich rozgłośniach.

Znany na całym świecie DJ i producent muzyczny – David Guetta działa także charytatywnie. Dzięki streamowanym występom na żywo w Miami i Nowym Jorku, które przyciągnęły ponad 50 milionów widzów, artysta zebrał 1,5 miliona dolarów na rzecz walki z Covid-19 i skutkami pandemii. Wyprodukował też charytatywny singiel latynoskiej supergupy Human(X) – “Pa’ La Cultura” (“Dla kultury”).

W ostatnim miesiącu Guetta wydał EP-kę “Future Rave”, nagraną we współpracy z MORTENEM. Francuz szykuje się do kolejnych występów na żywo, a mają się one odbyć w 2021 roku pod hasłem “F**k Me I’ Famous” w klubie Hï Ibiza. Pod pseudonimem Jack Back, David Guetta zremiksował piosenkę “Head & Heart” Joela Corry’ego, która obecnie jest numerem 1 w Wielkiej Brytanii.

Czy podoba wam się najnowsze nagranie Guetty i Sii?

(kw)
Opublikowano: 17.09.2020

How useful was this post?

Oceń!

Średnia ocena: / 5. Głosów:

Brak ocen. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *